Centrum bytu je gauč. Aký je ten váš?

Obývacia izba jedna z najobľúbenejších miestností využívaná na trávenie voľného času. Jej dominantnou súčasťou býva pohodlný gauč a mnohokrát televízia alebo aj krb. V obývačke zvykneme tráviť veľa voľných chvíľ pri čítaní obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie. V neposlednom rade je to miestnosť kam väčšinou pozývame našich priateľov a blízkych.

biela sedacia súprava

 

Výber gauču

Kúpa gauču je dlhodobejšia investícia a neoplatí sa na nej šetriť. Kvalitná sedacia súprava vydrží mnoho rokov. Ak svoju obľúbenú sedaciu súpravu nechcete vyhodiť, ale zdá sa Vám zastaralá stačí ak si ju dáte prečalúniť. V rodinách s deťmi  a domácimi zvieratami je potrebné zohľadniť aj materiál poťahovej látky sedačky, aby sa dala jednoducho udržiavať a čistiť.

Moderné sedacie súpravy sú dostupné v rôznych modeloch a farebných spracovaniach, takže môžete bezproblémovo zladiť ostatné prvok interiéru. Sami si môžete zvoliť počet sedacích miest. Mnohí výrobcovia predávajú sedaciu súpravu vrátanie vankúšom. Kvalitné sedačky majú aj odolnejšie matrace, takže sa nemusíte obávať rýchleho opotrebovania.

gauc

Rozkladacie sedacie súpravy

Ak máte obývaciu izbu s menším rozmermi, ale aj tak túžite po modernej sedačke môžete vyskúšať rohovú sedačku. Dokonale využije priestory, ktoré by možno zostali nevyužité. Mnoho sedacích súprav má v sebe zabudované aj úložné priestory, ktoré sa dajú využiť na uskladnenie posteľnej bielizne a podobne. Inšpirujte sa napríklad na stránkach  a navštívte tam kategóriu rozkladacie sedacie súpravy.

Niektoré obývacie izby slúžia zároveň ako spálňa. Rozkladacie sedacie súpravy sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabezpečujú pohodlný a nerušený spánok. Veľmi jednoduchá manipulácia šetrí Váš čas a prípade potreby máte sedačku do niekoľkých minút rozloženú. Rozkladacie súpravy prakticky poslúžia aj v prípade nečakanej návštevy. Hostí môžete pohodlne uložiť na rozkladacom gauči a nemusíte sa trápiť s nafukovacími matracmi a podobne.

Kožené sedacie súpravy sú dobrou investíciou. Vydržia dlho, sú odolné a vyrobené z kvalitného materiálu. Sú veľmi pohodlné a nenáročné na údržbu.

Categorized: Sortiment

Comments are closed.