Aký je to Moderný interiér

V minulosti sa pri zariaďovaní spálne dodržiavali jasné pravidlá. Do spálne nebol umiestňovaný takmer žiaden iný nábytok, len spálňová nábytková súprava. Dnes je však všetko inak. Kompletné spálňové súpravy už dávno vyšli z módy. Každý zákazník obchodu s nábytkom si zariadenie svojej spálne môže vybrať podľa vlastných predstáv a požiadaviek.

Pohľad späť

Doba spálňových súprav, ktoré často zabrali priestor až okolo dvoch stien, už odzvonilo. Spálňové súpravy sa vyznačovali najmä tým, že neboli praktické. Nábytok bol konštruovaný tak, aby sa jednotlivé skrine od seba neoddeľovali a tvorili tak súvislý pás nábytku. S problémom sa stretávali najmä postele, ktoré boli zväčša primontované k zadnému čelu, ktoré navyše tvorilo oporu pre dva nočné stolíky. Ak ste sa preto rozhodli vymeniť posteľ, s posteľou muselo nútene odísť aj ďalšie zariadenie spálne.

Vytvorte si vlastnú nábytkovú zostavu

Výrobcovia nábytku dnes už chápu, že zákazníkovi musia ponúknuť možnosť voľby. S klasickými nábytkovými súpravami do spálne sa pretože nestretávame. Výrobcovia nábytku ponúkajú edície či typy nábytku, ktoré majú spoločný dizajn. Viaceré typy nábytku sú vyrobené s rovnakého materiálu, sú podobne spracované a majú jednotné farebné vyhotovenie. Zákazník si následne môže z tejto edície zvoliť rôzne kusy nábytku, ktoré chce kúpiť, teda ich chce mať vo svojej novej spálni. Súčasťou takýchto edícií je viacero druhov postelí, vešiakových skríň, komôd, nočných či toaletných stolíkov a iných kusov nábytku.

Cena

Cenu takto vybratej zostavy do vašej spálne si ľahko vypočítate. Väčšina predajní má stanovenú sumu za každý kus nábytku. Cena za novodobú nábytkovú zostavu, ktorú si zostavíte úplne sami, sa teda rovná súčtu cien jednotlivých kusov nábytku. Aby ste si dokázali zladiť kusy nábytku do harmonického celku, odporúčame využiť interiérové štúdio. Pomôžu vám nielen s výberom nábytku ale aj s farebným prevedením stien či  kobercov. Odporučia vám vhodné záclony a závesy alebo navrhnú zodpovedajúce osvetlenie.

Categorized: Sortiment

Comments are closed.