Nábytok v imitácii betónu Vás nadchne. Kde ho zaobstarať?

Betón nie je v súčasnej dobe len nudným, šedivým stavebným materiálom, ale môže sa stať zaujímavým prvkom každého moderného bývania. Vzhľad tzv. Technických materiálov uchvacuje dizajnérmi a architektmi natoľko, že sa v interiéroch a exteriéroch objavujú čoraz častejšie. Nie však vo svojej prírodnej podobe, ale v jej verné imitácii. Napodobeniny betónu teda nájdeme v kúpeľniach, kuchyniach, obývacích izbách, spálňach a ďalších miestnostiach v bytoch. Dalo by sa povedať, že sa hodí naozaj všade, dokonca aj do detských izieb, čo si neskôr ukážeme.

Imitácia betónu je praktickejšie

Vzhľadom k veľkým požiadavkám na odolnosť a praktickosť z hľadiska údržby sa technické materiály nahrádzajú napodobeninami. Vyzerajú zhodne s originálmi, ale ďaleko lepšie sa udržujú a vydržia dlhšie. Imitácia sa používa na nábytok, nájdeme ju v kuchyni či kúpeľni na obkladoch a dlažbách, ale napríklad aj na vstavaných skriniach či solitérnych kusoch, boom zažívajú aj betónové dvere a zárubne, miesto klasických malieb môžete mať betónovú maľbu, k videniu je aj podlahách.

Dnes by sme sa radi zamerali práve na nábytok, ktorý je novinkou na trhu. Nemáme na mysli vyrobený z betónovej zmesi, ale z laminátu v povrchovej úprave imitujúce betón, ktorý sa práve štruktúrou a vzhľadom tomuto stavebnému materiálu podobá.

Nadčasový nábytok v imitácii betónu

Tento nábytok v imitácii betónu je veľmi nadčasový a originálne. Novú kolekciu, s jednoznačným názvom Betón, vo veľmi modernom dizajne predstavil aj nemecký výrobca, ktorého nábytok môžete kúpiť na e-shope Aldo. Táto kolekcia osloví najmä tých z vás, ktoré sa neboja experimentovať a majú radi to, čo je nevšedný a iné. Línie dizajnu sú veľmi jednoduché, môžeme povedať minimalistické, ale aj napriek tomu pôsobiaci nábytok mohutne.

 

Betónový interiér obývacej izby

Kolekcia Betón vyzerá úžasne najmä v obývacej izbe. Možno si zaobstarať konferenčný stolík, televízny stolík či trebárs komodu. Interiér rozhodne nebude pôsobiť chladne a nepríjemne. Stačí nábytok s touto povrchovou úpravou doplniť vhodnými dekoráciami a inými prvkami. Veľmi pekne sa vyníma v kombinácii s drevenou podlahou, výmaľbou stien v teplejších odtieňoch, napr. hnedou, krémovú apod. Potom bude obývačka pôsobiť útulne a vyrovnane. Avšak tento nábytok je veľmi neutrálna, takže ho môžete skombinovať podľa vášho vkusu, aj v prípade, že dávate prednosť studeným interiérom. Hodí sa aj k bielej farbe a k prvkom vyrobeným zo sklad. V každom prípade nebude váš obývacia izba nudný a obyčajný.

Určite vás zaujíma, ako taký nábytok, ktorý betón vierohodne imituje vyzerá. Takže vám prinášame malú ochutnávku.

betónový stôl

betonový nábytok

 

Betónový nábytok aj v detskej izbe

Výrobca dizajn kolekcie Betón pripravil aj niečo pre deti. Nábytok málinko upravil, pozmenil a prináša diely, ktoré sú vhodné pre detské izby. Hlavným motívom je grafiti, ktoré vyzerá na betónovom povrchu úžasne a skvele sa dopĺňajú. Tento štýl osloví najmä chlapcov, teenagerov, ktorá túži mať svoj cool svet.

 

image005

Ak sa vám tento nadčasový nábytok páči, potom ho môžete kúpiť na špecializovanom e-shopu Nábytok Aldo, ktorý neustále prináša novinky zo sveta nábytku.

Categorized: Sortiment

Comments are closed.