Zariaďte si svoju spálňu chytro, kvalitne, zdravo a moderne!

Dobrým, kvalitným a výdatným spánkom môžete predchádzať vzniku mnohých chorôb. Niet sporu o tom, že jeho dostatok má význam na náš zdravotný, ale aj psychický stav. Stačí pritom len málo k tomu, aby ste spali zdravo a kvalitne. Dosiahnete toho obstaraním správne zdravotné matrace, lamelového roštu a drevené postele. Máte sa však problém zorientovať v pestrej ponuke mnohých výrobcov? Priamo u výrobcu, spoločnosti Grossmann spol, sro, si môžete pre spokojný a kvalitný spánok vybrať všetko na jednom mieste. Navyše môžete využiť výhodné posteľové sety, takže možno spálňu zariadiť za pár korún.

Tie najlepšie matrace na bezkonkurenčnú cenu

Kľúčovým prvkom v každej spálne je bezpochyby matraca. S tou prichádzate do kontaktu, takže nie je dobré jej výber podceňovať. Dôležité je to, aby sa matrac prispôsobila vám, nie vy jej. Grossmann sa zameriava na výrobu matracov od roku 1999. Sortiment je natoľko široký, že si iste každý z vás vyberie tú matrac, ktorá vám bude maximálne vyhovovať. V ponuke sú tieto matrace:

  • penové matrace – sú vyrobené z klasických PUR pien, tiež zo studených a viscoelastických, ktoré sú ďalej kombinované s inými materiálmi, ako je kokos-latex, Biotex apod.
  • pružinové matrace – jadro je tvorené kvalitnými Bonell pružinami, ktoré sú v prípade taštičkových matracov obalené textilnou vrstvou. Toto jadro je ďalej opatrené vrchnou vrstvou peny pre vyšší komfort.
  • latexové matrace – najluxusnejší matrac na trhu, na ktorých výrobu sa využíva 100% prírodný latex ktorá je ďalej kombinovaný s penami, kokos-latexom alebo Biotex.
Jedna z najluxusnejších matracov - latexový matrac Xena za 100% prírodného latexu, cena: od 280,- €

Jedna z najluxusnejších matracov – latexový matrac Xena za 100% prírodného latexu, cena: od 280,- €

  • antibakteriálne matrace – vďaka použitým antibakteriálnym penám a poťahom sú tieto matrace ideálne pre alergikov a astmatikov
  • detské matrace – špeciálny matrac vyvinuté pre špecifické potreby malých detí.

 

V každej skupine máte hneď niekoľko modelov o rôzne tuhosti, niekoľko typov poťahov ak dostaniu sú v rôznych cenových relácií tak, aby boli matrace dostupné pre všetkých z vás. Veľkou výhodou je možnosť nechať si vyrobiť matrac na mieru atypických rozmerov, a to úplne bez príplatku.

Nezabúdajte na rošt

Aby ste z matraca využili najlepšie vlastnosti, kúpte tiež rošt. V súčasnej dobe sú najlepším riešením lamelové rošty. Tie môžete kúpiť ako pevné alebo polohovateľné. Ale pozor, vždy sa u výrobcu informujte, na aký rošt je vami vybraná matrac vhodný. Lamelové rošty v kombinácii so zdravotnou matracov zaručujú optimálne vytvarovanie, predlžujú životnosť matraca a podporujú odvetranie matracov.

 

Obľúbená varianta lamelového roštu G28, cena: od 47,- €

Obľúbená varianta lamelového roštu G28, cena: od 47,- €

 

Postele z masívu vysokej kvality

Na kvalitu spánku má vplyv nielen rošt a matrac, ale aj posteľ, respektíve podstatný je jej rám. Spoločnosť Grossmann má vo svojom portfóliu aj vysoko kvalitné postele z masívu buk, borovica, orech a pod., Ktoré sú tým najlepším aj pre vás. Masívne drevo je vždy tým správnym materiálom do spálne, pretože je zdravotne nezávadné, trvanlivé, pevné a kvalitné.

Posteľové komplety za výhodnú cenu

Výrobca zdravotných matracov a produktov pre zdravý spánok si uvedomuje, ako je dôležité venovať pozornosť výberu spomínaných zariaďovacích predmetov do spálne, a preto vám ponúka výhodné posteľové komplety, ktoré zahŕňajú obľúbené matrace, rošty aj postele z masívu. Môžete si tak zaobstarať posteľový set ako celok za oveľa výhodnejšiu cenu, než by ste jednotlivé časti zaobstarali zvlášť.

 

Posteľ Bára 180x200 z masívnej borovice morené na orech, vrátane 2ks latkového roštu 90x200 a 2ks matrace ALENA 90x200, cena: 353,- €

Posteľ Bára 180×200 z masívnej borovice morené na orech, vrátane 2ks latkového roštu 90×200 a 2ks matrace ALENA 90×200, cena: 353,- €

 

 

Categorized: Sortiment

Comments are closed.