Moderná domácnosť aj počas sviatkov

Sneh je tiež tradičným symbolom vianočných sviatkov. Čaro Vianoc na nás dolieha i v čase internetu a mobilov a nám napriek tomu dávne zvyky nezovšednievajú.

Vianoce u nás doma

Naša domácnosť je celá prežiarená krásou Vianoc. V izbách máme nádhernú Vianočnú výzdobu, stoly nám zdobia vianočne obrusy, svietniky so sviečkami, voňavé koláče a oblátky. Za plastovými oknami vidíme poletovať sneh, čo navodzujú romantickú atmosféru. Do kalendára ani nemusíme nahliadnuť a hneď je nám jasné, že sa blížia najkrajšie sviatky roka.  Zo všetkých strán sa na nás valia vianočné melódie, koledy, nádherné vianočné osvetlenie.

Darčeky

Na Vianoce  sa vzájomne obdarovávame a rozdávame  si darčeky. Vhodným darčekom  na zimné športy sú nové lyže, lyžiarky, či lyžiarske oblečenie alebo termoprádlo, ktoré nájdete v mnohých predajniach so športovým oblečením. Ak ste darček venovali s láskou potom Vianoce naozaj vyvolávajú u obdarovaného  pocit radosti, šťastia a spokojnosti. V teple nášho domova si s odchádzajúcimi sviatkami uvedomujeme, že všetko krásne má svoj čas. Koniec zimy nám oznamujú prvé snežienky a roztápajúci sa sneh a ľad . Jar nahradí zimu, avšak o rok sa zasnežený čas vráti ku nám zas.

Plastové  a sklolaminátové žumpy, septiky a nádrže na dažďovú vodu najvyššej kvality ponúka Mirosep.

Moderná domácnosť aj počas sviatkov
Prejsť na začiatok